חיפוש
  • zingernadlan

מראש השנה 2019 לראש השנה 2020

כעת עם השינויים המשמעותיים המתחוללים בגלל מגיפת הקורונה הדילמה הגדולה היא כיצד לחסוך בעלויות ובהוצאות העסק בעקבות המעבר הצפוי לעבודה מהבית באופן קבוע ?התחלנו להבין כיצד הקורונה מצליחה לשנות את הכללים

בחג-הפורים 2020 התפרצה מגיפת הקורונה לחיינו אט אט התחלנו להבין כיצד הקורונה מצליחה לשנות את הכללים בעולם העיסקי ולהשפיע מאוד על סביבת העבודה וההתנהלות של חברות ועסקים בארץ . בעבור החברות המעסיקות מספר גדול של עובדים סביבת העבודה היא המקום לטיפוח ההון האנושי ודגש רב ניתן לסביבת העבודה במשרדים . כעת עם השינויים המשמעותיים המתחוללים בגלל מגיפת הקורונה הדילמה הגדולה היא כיצד לחסוך בעלויות ובהוצאות העסק בעקבות המעבר הצפוי לעבודה מהבית באופן קבוע ?


"חישוב מסלול מחדש"

בימים אלו אנחנו העובדים בזינגר-נדלן בתיווך משרדים וחנויות באזה"ת פולג בנתניה עדים לכך שהעסקים עורכים "חישוב מסלול מחדש" תוך חשיבה להפוך את המשרד שלהם לסגנון עבודה "Open workspace" - המשרד הפתוח, בפועל הפיתוי הגדול של החברות הוא לחסוך בעלויות השכירות והארנונה . רוב הארגונים לא הקצו מספיק שטחים גדולים לטובת האפשרות של עבודה בחללי עבודה , ובנוסף שלא לדבר על השיפוץ שנדרש בכדי להפוך משרדים מחדרים פרטיים , ולמורת רוחם של העובדים שכעת יתבקשו לעבור לעבוד בחללים משותפים תוך וויתור מלא על פרטיותם .

כתוצאה מכך, ועם המעבר לשיטת עבודה מהמשרד הפתוח התעוררו בעיות חדשות ולא צפויות של עובדים שטוענים שמאוד קשה להם להתרכז בגלל ההמולה מסביב וחברות רבות הבינו שעבודה בחללים פתוחים אינה נכונה באופן מלא לכולם ולעובדים מסויימים זוהי משימה בלתי אפשרית והם בעיקר עוברים לעבוד מהבית .

המציאות הזו נוצרה בגלל מגיפת הקורונה שאילצה מעבר מסיבי של עובדים לעבודה מהבית.


#bloggingtips #WixBlog

17 צפיות2 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול