משרדים להשכרה בנתניה.jpg

משרדים להשכרה בנתניה


אם גם אתם מצאתם עצמכם מתעניינים ומחפשים משרדים להשכרה בנתניה, הגעתם למקום הנכון. תחום המשרדים להשכרה הולך וצובר תאוצה, במיוחד כעת, לאחר ההפוגה בעקבות מגיפת הקורונה. נראה כי כל מי שהיה חסר בתקופה זו במשרדים ובחללים תעסוקתיים מנסה לחזור לשם.

 

כאשר מחפשים משרדים להשכרה, מחפשים משרדים שיוכלו לענות על מגוון גדול של דרישות ועיסוקים שונים. לחברות הייטק או מקצועות חופשיים, סביר להניח כי המשרדים אשר יידרשו יהיו בעלי רמת גימור גבוהה, וכאלה אשר נעים להיות בהם. אולם כלל המשרדים, כמקום בו נמצאים העובדים חלק ניכר מזמנם יידרשו להיות מפנקים, גדולים ומוארים. 


למה דווקא משרדים להשכרה בנתניה?


כדאי שאת המשרדים להשכרה תחפשו במקום אשר יהיה מחד נגיש ואטרקטיבי ומאידך, מחירי השכירויות בו עדיין יוכלו להיות מתקבלים על הדעת. נתניה היא מקום מצוין להשכרת משרדים לתעשיות השונות, מכיוון שהיא עונה על קריטריונים רבים אשר הופכים אזור טוב לאזור מבוקש מאד.

 

הקריטריון העיקרי העומד בבסיס הבחירה בנתניה היא עצם היותה נגישה מאד הן לבאים מהצפון והן לבאים מהמרכז, בעצם היותה צומת תחבורתי ותעסוקתי חשוב, תחנת רכבת "ספיר" החדשה שממוקמת בצורה מיטבית 5 דקות הליכה לכל נקודה באזה"ת פולג.

 

מעבר למיקום האסטרטגי, אפשר למצוא בנתניה גם מספר רב וגיוון בשירותי ההסעדה הנחוצים. שירותים אלה קיימים מכיוון שמשרדים רבים כבר שמרו ומצאו את מקומם בנתניה.  
כל שנשאר הוא למצוא את המשרד המתאים ביותר עבור הדרישות הספציפיות של חברתכם.


מהם הקריטריונים לבחירת משרד להשכרה?


לפני שתחליטו על משרד זה או אחר, ננסה לעשות קצת סדר לגבי הקירטריונים על פיהם כדאי לבחור את המשרד המתאים ביותר.


מחיר – לא תמיד נושא המחיר הוא הקריטריון האחרון לבדיקה. חברות רבות יוכלו להתאים כל משרד לדרישותיהם הספציפיות, אולם הם יהיו חייבים לעמוד במחירים מסוימים ומדויקים. כך שסביר להניח שמבין מגוון משרדים, תעדיפו קודם כל לראות את אותם משרדים הנמצאים בטווח המחירים אותם תרצו להשקיע.


שירותים מיוחדים – מעבר לגודל החלל אליו אתם נדרשים, תצטרכו כנראה עוד מספר שירותים וחדרים מיוחדים, כמו למשל עמדת כניסה או חדר ישיבות ועוד. מעבר לחדרים עצמם, כדאי לבחון את תשתיות התקשורת, אשר כה חשובות לעיסוקים שונים, את תחזוקת הבניין או המשרד ופרמטרים ספציפיים אשר נראים לכם חשובים במיוחד בתחום עיסוקכם.
אל תשכחו שכדי להציע לעובדים מרחב תעסוקתי נעים ונוח, יש לאפשר להם מרחב גדול מספיק. 


האם להעדיף משרדים גדולים להשכרה?


גודל החלל חייב להתאים באופן ספציפי למספר העובדים ולתרבות העבודה הנהוגה (אופן ספייס, חלוקה לחדרים וכו'). עובדים רבים כיום נהנים לעבוד בחללי עבודה רחבים, גדולים שאינם משדרים אווירה צפופה מדי. 


אצלנו בזינגר נדל"ן ישראלי תוכלו לאתר את הנכסים והמשרדים המתאימים לכם ביותר, מתוך מספר גדול של אופציות בחירה. לאחר פגישת היכרות קצרה והבנת דרישותיכם העיקריות, נוכל למצוא עבורכם את העיסקה המשתלמת ביותר בנתניה. התקשרו אלינו עוד היום  050-3303310- כדי שתוכלו להתחיל לעבוד.