מחסן לוגיסטי להשכרה

מחסנים לוגיסטיים להשכרה


עסקים רבים נעזרים במחסנים הלוגיסטיים שברשותם לצורך אחסון סחורה רבה מאד וציוד נוסף וכן השינוע שלה ממקום למקום. מחסנים לוגיסטיים נדרשים לעמוד בתנאים מיוחדים, השונים מאלה של נכסים אחרים, ובעיקר לשרת בהצלחה את העסק הנעזר בהם ולאפשר עבודה נוחה ויעילה. ניתן למצוא כיום בכל רחבי הארץ, וגם באזור   נתניה והשרון, מגוון רחב של מחסנים לוגיסטיים להשכרה. מחסנים אלה נבדלים אחד מהשני בגודל שלהם, באופן שבו הם בנויים בחצר התיפעולית  הצמודה למחסן  המיקום שלהם יחסית לכבישים  כמו כביש 6 כביש 4 כביש החוף .


מה חשוב לבדוק כשמחפשים מחסנים לוגיסטיים להשכרה?


בחירה של מחסן לוגיסטי היא משימה לא קלה לעסק שרוצה להעביר את עצמו לאזור חדש. המגוון הוא רחב מאד, האפשרויות, כך נדמה לעיתים, הן אינסופיות והצרכים לא תמיד ברורים. יחד עם זאת, ניתן לדייק יותר את הבחירה וגם להצליח בה אם לוקחים בחשבון את הפרמטרים הבאים:

  • מיקום מרכזי ומבוקש – בין אם זה לעובדים שלכם, לספקים שלכם או לגורמים אחרים, חשוב שלכל אחד מהם תהיה גישה נוחה אל המחסן. מסיבה זו מומלץ מאד לחפש מחסנים לוגיסטיים להשכרה שנמצאים במיקום מרכזי ומבוקש, שקל לאתר וגם קל להגיע אליו. 

  • מבנה מודרני מתוחזק כהלכה – לא משנה מה אתם מתכננים לאחסן במחסן עצמו, כדאי מאד שזה יהיה מחסן מתוחזק כהלכה, במבנה מודרני חדש או משופץ. מחסן שכזה לא יסבול מתקלות או בעיות שונות הקשורות במבנה, ואם כן, הן יהיו קלות לתיקון ולטיפול. 

  • האם גודל המחסן עונה על הצרכים - לגודלו של המחסן הלוגיסטי יש חשיבות רבה מאד בקבלת ההחלטות ומומלץ מאד להתייחס לפרמטר זה במסגרת כלל השיקולים. כדי לדעת לאיזה גודל של מחסן זקוקים חשוב לקחת בחשבון את תפוצת הסחורה וכן את הזמן שבו עליה להיות מאוחסנת במחסן. כך תדעו, פחות או יותר, לאיזה שטח של מחסן אתם זקוקים ותוכלו למצוא מה שנכון וגם מתאים. בנוסף, מומלץ מאד להתייחס גם לגובה המחסן ולוודא שהוא אכן מאפשר התנהלות נוחה בו. 

  • התאמות מיוחדות – מחסן לוגיסטי אמור, בסופו של דבר, לשרת את העסק שלכם כהלכה. אם נדרשות התאמות מיוחדות למחסן, כדאי לקחת זאת בחשבון ולבדוק האם ואיך ניתן לעשות זאת. תקציב מתאים – כמה עולה לכם השכרת המחסן הזה? האם הסכום המדובר רלוונטי לתקציב שלכם? קחו בחשבון שעל איכות משלמים יותר ומחסן שהוא מודרני וחדשני וגם כזה שנמצא באזור מרכזי ייחשב למבוקש הרבה יותר. השכירות שלו תהיה וודאי גבוהה מזו של אחרים, אך משתלמת הרבה יותר. 

  • תשלומים נלווים – במסגרת התקציב וההוצאות השונות, כדאי מאד לקחת תשלומים נלווים כמו דמי ניהול. דמי ניהול משלמים במקרים בהם אותו מחסן נמצא כחלק ממתחם תעשייה גדול, הנמצא ברשות חברה מסוימת. דמי ניהול אלה כוללים שירותי ניקיון, מים, תאורה ועוד. בנוסף, זכרו גם את עניין הארנונה, שאותה תצטרכו לשלם וחשמל. שטח המחסן משפיע על גובה התשלומים האלה וכדאי מאד להתייחס לכך במסגרת כלל השיקולים שבוחנים כשמחפשים מחסנים לוגיסטיים להשכרה.

 

למי פונים כשמחפשים מחסנים לוגיסטיים להשכרה?


מציאת מחסן לוגיסטי לעסק היא משימה לא קלה, כאמור. כדי למצוא את מה שנכון, מומלץ לכם לפנות אל המומחים בתחום, אל חברה המתמחה בכך. 


מחפשים מחסנים לוגיסטיים להשכרה באזור השרון? זינגר נד"לן היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. זינגר נדל"ן, עם ניסיון של 22 שנים  ומאות  לקוחות  מרוצים, מעמידה לרשותכם מגוון רחב של נכסים באזור השרון, ביניהם מחסנים לוגיסטיים מסוגים שונים. לקבלת פרטים אודות שירותינו, כמו גם כלל הנכסים שלנו, המוצעים להשכרה, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 050-3303310