חנות להשכרה בנתניה

חנויות להשכרה בנתניה


נתניה הפכה בשנים האחרונות למוקד פעילות מסחרית בולט מאד באזור השרון, וככזו מציעה העיר לא מעט חנויות להשכרה, המתאימות למגוון של תחומים. חנויות אלו ממוקמות באזורים שונים בעיר, אך בעיקר במקומות מרכזיים מאד, אליהם מגיעים לקוחות רבים. למחפשים חנויות להשכרה בנתניה מוצעות כיום שפע של אפשרויות, מהן ניתן לבחור. אפשרויות הנבדלות אלו מאלו בגודל החנות, במיקומה וגם במבנים אליהם היא צמודה.


מה חשוב לבדוק כשמחפשים חנויות להשכרה בנתניה?


אם החלטתם להקים את העסק שלכם באזור השרון ואתם מחפשים חנויות להשכרה בנתניה, כדאי לכם לקחת בחשבון את הנקודות הבאות: 

  • מיקום החנות – בסופו של דבר, אתם, כבעלי העסק, תרצו שיגיעו אליכם כמה שיותר לקוחות ולמשוך אותם אליכם, לחנות. ולכן, מיקומה של אותה חנות, המיועדת להשכרה, הוא הפרמטר החשוב מכל בעת הבחירה. האם החנות נמצאת באזור מרכזי ומוכר בעיר? האם היא נגישה וקלה לאיתור? האם יש סביבה מקומות חנייה פנויים, שקל לאתר אותם במהלך היום? אילו עסקים אחרים נמצאים בסביבה והאם יש מתחרים קרוב אליה? תשובות לשאלות אלו ונוספות הקשורות למיקום יכולות לעזור בקבלת ההחלטה.

  • שטח החנות – לשטח החנות יש תפקיד מכריע בקבלת ההחלטות. תוכלו למצוא בעיר חנויות מ50 מ"ר+, בשטח של 100 מ"ר+, חנויות בשטח של 200 מ"ר ואפילו חנויות גדולות יותר בשטח של קרוב ל-500 מ"ר. כשאתם בוחנים את האפשרויות, תוך התייחסות לשטח החנות ולפעילות העסק.

  • מהו גובה שכר דירה – המחיר עבור השכרת החנות נקבע בהתאם לנתונים כמו שטח החנות, מיקומה וגם מצבו של המבנה. מדובר בהוצאה חשובה שיש לקחת בחשבון וכדאי לבדוק מראש האם אכן היא מצדיקה את עצמה (האם ההוצאה אכן מתאימה למצבה של החנות, המוצעת לכם להשכרה). 

 

היכן מוצאים חנויות להשכרה בנתניה?


מחפשים חנויות להשכרה בנתניה? מומלץ לכם לפנות לחברה, המתמחה בכך. זינגר נד"לן, עם ניסיון של קרוב לעשרים שנה בתחום, מעמידה לרשותכם מגוון רחב של נכסים באזור השרון, לרבות חנויות להשכרה. לקבלת פרטים אודות שירותינו, כמו גם הנכסים שלנו, צרו אתנו קשר בטלפון 050-3303310 נשמח לעמוד לרשותכם.